NOVINKA - DEZINFEKCIA A ČISTENIE KANCELÁRIÍ A OBCHODNÝCH PRIESTOROV

Chráňte seba a svojich zamestnancov pred vírusmi pomocou revolučnej nanotechnológie Poly HMG. Na základe aktuálnej vírusovej pandémie na Slovensku sme spustili službu dezinfekcie priestranstiev a budov. Odstráňte baktérie, vírusy, plesne alebo kvasinky z pracovného prostredia, ktoré je pre ich vznik zraniteľnejšie než bežné domácnosti. Dezinfekcia priestoru prebieha rýchlym nenáročným spôsobom bez zápachu v prítomnosti pracovníkov. Po dezinfekcii sa takmer okamžite vrátite k pracovným činnostiam.

Ako to funguje?

Poly HMG dezinfekcia vytvára pozitívny náboj, ktorý magneticky priťahuje baktérie z okolia a ničí ich. Na povrchu vytvára mikroskopický ochranný film, ktorý produkuje nehostinné prostredie pre mikroorganizmy, baktérie a vírusy. Má biocídny účinok, ktorý dlhodobo chráni priestor, povrchy a zdravie pred nákazami všetkých druhov. Bezpečné zloženie nespôsobuje podráždenie na pokožky, ani nepoškodzuje povrchové materiály.

Poly HMG používame tiež na tepovanie, a teda dezinfekciu sedačiek, kobercov, kresiel a pod.

Zavolajte nám na 0911 308 060 a dohodnite si termín.

!!! Pri práci dodržiavame maximálne bezpečnostné a hygienické opatrenia, čím chránime vás aj seba. !!!yes

Vlastníte firmu alebo hľadáte upratovaciu službu pre vašu organizáciu? Náš tím vám po detailnej obhliadke priestorov vypracuje individuálnu cenovú ponuku podľa vašich potrieb a prianí. Naši pracovníci sú vysoko flexibilní a prispôsobia sa vám časovo aj podľa úkonov.

Administratívne budovy a kancelárie

Náš profesionálny tím zabezpečí upratovanie bez obmedzovania vašich pracovníkov a s dôrazom na diskrétnosť. Zaručujeme vám stopercentnú bezpečnosť pri práci, bez zbytočných obáv o únik firemných informácii.

Výrobné prevádzky, sklady a garáže

Nechcete zbytočne platiť interných zamestnancov na upratovanie? Po dohode a krátkom zaškolení si poradíme s akýmkoľvek typom výrobného priestoru, skladu alebo garážou. Postaráme sa o čistotu strojov, priestranstva, šatní či sociálnych zariadení.

Realitné kancelárie a developeri

Kolaudácia sa blíži a v bytoch či domoch sú stále známky staveniska? Vaše dostavané nehnuteľnosti pripravíme na hladký priebeh kolaudácie a prevzatie novým majiteľom. Ponúkame dlhodobú spoluprácu s realitnými kanceláriami a starostlivosť o ich správcovské nehnuteľnosti.

Reštaurácie, kaviarne, obchody a showroomy

Upratovanie obchodných prevádzok je náročné.Hlavne, ak sa v priestore denne premelie množstvo ľudí. Váš priestor vzorovo pripravíme pre nových návštevníkov, ktorí nadobudnú príjemný pocit z čistoty a vône vašej prevádzky.

Aké služby vám ponúkame?
  • Vysávanie a umývanie všetkých druhov podláh
  • Upratanie kuchyniek, jedálne, spoločenských miestností, oddychových zón, zázemia
  • Čistenie a dezinfekcia kúpeľní a WC – obklady, zrkadlá, sanita
  • Vynášanie smetí
  • Čistenie pultov, pracovných stolov, nábytku
  • Starostlivosť o rastliny a kvety
  • Čistenie a tepovanie kožených a čalúnených povrchov (spoplatnené samostatne, nie hodinovou sadzbou)
  • Dokladanie hygienických potrieb
  • Čistenie a umývanie okien, dverí a zárubní

NEOFEN s.r.o.
Záhradnícka 16464/74
Bratislava, 821 08

Kancelária:

NEOFEN s.r.o.

Námestie Andreja Hlinku 1

Bratislava, 831 06

Objednávky a informácie:

Konateľ: Mgr Roman Kyselica 
Telefón: +421 903 031 932 
E-mail: kyselica@neofen.sk

Kontaktný/objednávací formulár

Zaujala vás naša ponuka? Chcete si dohodnúť obhliadku alebo sa spýtať na službu, ktorú ste na stránke nenašli? Napíšte nám cez kontaktný formulár a my vám čím skôr odpovieme.

" style="border:0;" width="100%">