Sme tím pracovitých ľudí, ktorí si stavajú latky vysoko a obľubujú zdolávanie výziev. Medzi zákazníkmi nerobíme žiadne rozdiely, či už ide o útulný byt alebo veľkú korporáciu. V každom priestore upratujeme a správame sa ako k vlastnému. Detailne vám vyupratujeme každý druh priestoru a zároveň zabezpečíme drobné opravy či starostlivosť o záhradu.

Ekologické čistiace prostriedky

Používame vysokokvalitné čistiace prostriedky od známych značiek ako HG, Kärcher alebo Montclean. Prípravky a ich balenia, sú prevažne z ekologických zložení s ľahkou biologickou odbúrateľnosťou. Nezaťažujeme tak životné prostredie ani zdravie našich zákazníkov.

Rýchlosť a kvalita

Kontaktujte nás prostredníctvom kontaktného formulára alebo telefonicky, či emailom. Ozveme sa Vám v najbližších hodinách. Zodpovieme Vaše otázky, prípadne si hneď dohodneme termín obhliadky. Sme pripravení vyraziť do terénu a splniť Vaše požiadavky.

Osobitý prístup

Každý priestor má svoje špecifiká, a preto prispôsobujeme upratovacie služby vždy podľa predstáv zákazníka. Prezraďte nám všetky vaše špeciálne či netradičné požiadavky. 

Kde pôsobíme?

Naše upratovacie služby a služby starostlivosti o dom a záhradu poskytujeme na území Bratislavy a v okresoch Senec, Pezinok, Galanta, Dunajská Streda.